ВКонтакте   Однокласники   Facebook

ПРО ІНСТИТУТ

АБІТУРІЄНТУ

Історія Сумського інституту МАУП

Сумський інститут МАУП – створений рішенням президії МАУП у липні 1998 року. Очолює її кандидат педагогічних наук, магістр з управління навчальним закладом  Туляков Олег Олегович.

За 11 років пройдений чималий шлях: від оренди декількох кімнат на базі ПТУ № 1 до трьохповерхового учбового корпусу (власної будівлі) та значних адміністративних приміщень в центрі міста; від 15 перших студентів до 85 (станом на 15.05.09 р.) (з них 39 – студенти стаціонару, 46 - ВУ).

Створено матеріально-технічну базу (власні навчальні та офісні меблі, бібліотека, комп’ютерний клас), підібраний професорсько-викладацький склад.

Навчальний процес у Сумському інституті МАУП забезпечують 50 викладачів з них 37 – сумісники, 13 – штатні (6 з них мають наукові ступені кандидата наук та вчені звання доцента).

Особлива гордість Сумського інституту – це наші випускники, серед з них: Булавінова Таїсія Володимирівна – директор Сумської філії "Правекс-Банк"; Шкробот Володимир     Анатолійович – фінансовий директор ЧП "Корнус-Плюс", депутат міської ради; Жерьобкін Валентин Дмитрович – заступник прокурора Зарічного р-ну м. Суми; Храпач Людмила Іванівна – завідувач відділу маркетингу Шосткінського молочного комбінату "Білі Береги"; Торянік Наталія Олександрівна – заступник директора ПВКМП "НАСА", депутат міської ради та інші відомі топ-менеджери, державні службовці, громадські діячі нашого міста й області, і найбільше, звичайно, прості люди – бухгалтера, фінансові менеджери, управлінці персоналом та бізнесом, юристи, які своєю повсякденною працею створюють добробут своєї Сім’ї, свого Міста, своєї Вітчизни.

За даними проведених маркетингових досліджень частка абітурієнтів, які стали студентами філії за рекомендаціями наших випускників і студентів становить 89 %.

Серед основних задач, які стоять перед інститутом сьогодні – це збільшення кількості комп’ютерної та офісної техніки,  подальше, постійне збільшення бібліотечного фонду, та безпосередньо збільшення студентського контингенту на всіх формах навчання.
У структурі Сумського інституту МАУП діє відділення Українського народного університету (УНУ), на базі якого організовано центр курсової підготовки за наступними напрямами: «Персональний комп’ютер для бухгалтера», «Управління персоналом», «Основи комп’ютерної грамотності», «Інформаційні технології в менеджменті», «Муніципальний менеджмент», «Фінансове та страхове право», «Комерційне право», «Менеджмент безпеки», «Міжнародне комерційне право».

Сумський інститут Міжрегіональної Академії управління персоналом – це частина єдиної родини, яка давно виросла до міжнародних масштабів, яка постійно розвивається, яка  турбується про своїх студентів та випускників, які всюди з гордістю можуть сказати:
«Я випускник МАУП».

Кредо Академії